top of page

Düğün Dansı

Ankara Tango Kursu olarak Akademitango, düğün dansınız için koreografinizi hazırlıyor ve sizi özel gününüze hazırlıyor. Gelin en güzel gününüzü masallardaki gibi bir düğünü sizin için unutulmaz kılalım.

Düğününüz yaklaşıyor, herşey mükemmel ama birşeyleri mi eksik hissediyorsunuz? Acaba her şeyi planladınız mı? Bu güzel günü sizinle paylaşarak mutluluğunuzu iki kat artıracak olan davetlilerinizin önünde, ilk dansınızda ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yok ise size bir telefon kadar uzağız..

Düğün dansınız için daha önce dans tecrübenizin olması gerekmiyor. Akademitango'nun profesyonel eğtimen kadrosuyla beraber karar vereceğinin şarkı üzerine, düğün kostümünüz ve düğün mekanınıza uygun olarak hazırlanan koreografi ile ilk dansınızı unutulmayacak bir anıya dönüştürüyoruz.

Sizin zamanınız ve bütçenize özel planlanmış düğün paketlerimizden faydalanmak ve için bizi aramanız yeterli.

Koreografi Dersleri

Yarışmalara mı hazırlanıyorsunuz? Ya da profesyonelleşerek düzenli olarak gösterilere mi çıkmak istiyorsunuz? O zaman bize güvenebilirsiniz.. Ankara Tango kursu, Akademitango olarak, yurtiçi ve yurtdışı tango arenasında saygın bir yere sahip olan profesyonel koreograf eğitmenlerimizden size özel tango koreografi programı oluşturularak, profesyonel hayata geçişinizi kolaylaştırıyoruz. Yapacağınız tek  şey bizi arayıp randevu almanız ve yüzyüze görüşmemiz olacak.

                 

                 + 90 533 770 9717

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page